Пошук техніки

Товари:

Перелік товарів виробника WIX

WIX глобальна корпорація, що позиціонує себе як виробник різних видів фільтрів для автомобільного транспорту та промисловості. За свою понад 70 літню історію пройшла шлях від невеличкого виробника в одному з міст США до міжнародної корпорації. В асортименті понад семи тисяч найменувань повітряні, паливні, мастильні фільтри, фільтри для салонів легкових і вантажних автомобілів.

WIX глобальна корпорація, що позиціонує себе як виробник різних видів фільтрів для автомобільного транспорту та промисловості. За свою понад 80 літню історію пройшла шлях від невеличкого виробника в одному з міст США до міжнародної корпорації. В асортименті понад семи тисяч найменувань повітряні, паливні, мастильні фільтри, фільтри для салонів легкових і вантажних автомобілів.

Якість продукції WIX підтверджується її статусом постачальника таких автомобільних гігантів як: Mercedes-Benz, Rolls-Royce, Renault, Volvo,Tesla, Chrysler, Fiat, Ford, Jaguar, LandRover, Lotus, Rover, Nissan, Opel,  Saab, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen Group, а в сегменті важкої техніки: Agco,  Bombardier,  CAT, Case,  New Holland,  Caterpillar,  Freightliner,  Hydac,  JohnDeere,  Fendt, Challenger, Komatsu,  Massey-Ferguson,  Nissan Industrial, Deutz, Volvo, MAN, DAF, Renault, Mercedes, Scania, Iveco, Hitachi, Liebherr. Загалом для легкових автомобілів WIX FILTERS пропонує понад 6400 різних продуктів, 2200 видів фільтрів для будівельної техніки, 1300 - для техніки сільського господарства (газонокосарок, обприскувачів, сівалок, навантажувачів, тракторів, комбайнів тощо), понад 700 видів встановлюють на вантажних автомобілях, а майже 400 – призначені для флоту і морської промисловості.

На даний час компанія має власні заводи в 11 країнах на 5 континентах та продає фільтри у 80 країнах світу. А у 2016р. WIX FILTERS стає частиною групи MANN+HUMMEL.

Більше
1 - 12 з 3023 товарів
1 - 12 з 3023 товарів

Категорії