Пошук техніки

Товари:

Обмін і повернення

Повернення та обмін товару у інтернет-магазині filkit.com.ua здійснюється згідно Закону України «Про захист прав споживачів».

Ви можете повернути або обміняти товар, який вам не підійшов, впродовж 14 днів з моменту купівлі (отриманні на пошті) за умови, що:

- товар не був у користуванні та зберіг товарний вигляд;
- збережена упаковка та документація (за наявності);
- збережено чек (видаткову накладну).

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає в наявності, то ви можете:

- обрати інший наявний товар (з доплатою чи поверненням частини коштів);
- замовити аналогічний товар з узгодженням термінів поставки у менеджера;
- здійснити повернення грошей в розмірі сплаченої суми.

Повернення грошей покупцю відбувається в день пред’явлення відповідної вимоги, а у випадку неможливості повернення грошей у цей день - в інший строк за згодою сторін, але не пізніше, ніж протягом 7 днів, згідно з чинного законодавства України.

На фільтри марки WIX FILTERS концерну MANN+HUMMEL придбані у інтернет-магазині filkit.com.ua розповсюджується гарантія якості від виробника, яка підтверджує, що фільтри марки WIX FILTERS не мають виробничих дефектів та вад у матеріалах, зберігають свої параметри та властивості протягом всього періоду його використання за призначенням.

Якщо Вам потрібна порада стосовно повернення або обміну товару, будь ласка, зателефонуйте до свого менеджера або за телефоном: +38 067 766-47-00, +38 050 010-04-02 або завітайте до нас у офіс за адресою: м. Львів вул. Патона, 22.


Категорії