Пошук техніки

Товари:

Перелік товарів виробника Donaldson

DONALDSON - світовий лідер з постачання систем для фільтрування та комплектуючих до них. Заснована у 1915 році в складі трьох осіб як виробник простих очищувачів повітря для сільськогосподарських тракторів.

Donaldson - компанія заснована у 1915 році у США. Компанія Donaldson працює з такими світовими гігантами, як Case New Holland, Agco, John Deer, McCormick, Massey, Ferguson, Bobcat, Caterpillar, Case New Holland, Hitachi, JCB, Terex, Liebherr, Fiat-Kobelko, Volvo CE, Furukawa, Lomatsu, Landini, Renault Agriculture, Fermec, Deutz, Same, Manitou, Renault, Freightliner, Scania, Iveco, ERF, Daimler Chrysler, Volvo, DAF, MAN, Seddo Atkinson, JCB, Hyster, Toyota, Hindle, Manitou, Linde, Boss. І більш того, цей список постійно поповнюється новими виробниками сільськогосподарської, спеціальної та іншої техніки.

Зараз компанія представлена у 45 країнах світу (45 виробничих підприємств: 24 в Америці, 14 в Європі / Африці / Близькому Сході і 7 в Азії) та володіє більш ніж 1800 патентами в різних галузях: сільське господарство, електроенергетика, фармацевтика, аерокосмічні та оборонно-промислові комплекси, харчова промисловість та інші.

Більше
1 - 12 з 573 товарів
1 - 12 з 573 товарів

Категорії