Vehicle lookup

Products:

Про нас

Інтернет-магазин “FILKIT” - найкраще місце пошуку фільтрів до будь-якої техніки.

filkit.com.ua був задуманий і створювався як зручний інструмент для підбору й купівлі фільтрів. Враховуючи думки і неодноразові запити наших клієнтів ми зібрали в одному місці найзручніші, на нашу думку, варіанти їх ідентифікації.

Команда “FILKIT” - це команда експертів, які швидко підберуть найкращий фільтр для вашої техніки. Разом з нами ваша техніка буде працювати довго та ефективно.

Наші клієнти - це люди, які дбають про: легкові автомобілі, автобуси, комбайни, трактори, промислове обладнання, сільськогосподарську, будівельну та іншу спецтехніку.  З нами вони завжди впевнені, що техніка не підведе!

Вчасна заміна фільтрів - це ваше здоров’я, захищене довкілля та стабільна робота техніки!

ТУРБОТА

Ми прагнемо до того, щоб:

- ваша техніка працювала безперебійно,

- ви дихали чистим повітрям,

- була збережена екологія довкілля.

Якщо вам потрібний спеціальний фільтр то наші фахівці знайдуть його!

ДОСТУПНІСТЬ

У нас широкий асортимент масляних, паливних, повітряних, гідравлічних фільтрів, фільтрів салону та системи охолодження для різної техніки. Ми надаємо максимум корисної інформації про товар, який продаємо. Сайт filkit.com.ua має ефективні інструменти підбору товару за назвою, видом техніки чи розмірами.

ЗНАННЯ

Ми знаємо все про фільтри. Наші працівники навчаються у професійних академіях виробників фільтрів. Однак найкраща школа - це реальне життя. Спілкування з вами, клієнтами - навчає нас шукати вихід із нестандартних ситуацій, тим самим - постійно вдосконалюватися. Багаторічний досвід співпраці з вами, допомагає нам, здавалося б, навіть у безнадійних випадках підібрати фільтр під ваші потреби.

       

ЕМОЦІЇ

Новий фільтр - це ваша насолода від поїздки та стабільної роботи техніки!

Наша компанія заснована у 1994 році.

Запрошуємо вас у наш офіс за адресою: м. Львів, вул. Патона, 22.


Categories