Фільтр гідравлічний 51541 [WIX]

51541 FT-91236

91236

Товару немає в наявності

Фільтр гідравлічний 51541 WIX для спецтехніки - комбайнів, тракторів, екскаваторів, навантажувачів, грейдерів, катків, вантажівок, автобусів, кранів та ін.

Add to compare list
  • Задайте питання
  • Замовити дзвінок

Фільтр гідравлічний 51541 [WIX]

WIX
США

Гідравлічна система важких вантажівок, позашляхових машин, сільськогосподарських та будівельних машин, а також промислового обладнання, залежить від якості гідравлічної рідини і відповідно її якісної фільтрації (очищення). Саме для зменшення зносу механізмів та для захисту систем техніки від металевих частинок, які утворюються внаслідок тертя гідравліки, були придумані гідравлічні фільтри.

Щоб гідравлічна система працювала з максимальною ефективністю, необхідно звести до абсолютного мінімуму речовини, що забруднюють гідравлічну рідину, а це не дуже складне завдання, якщо використовувати якісні гідравлічні фільтри WIX. Фільтри WIX добре себе зарекомендували в експлуатації, тому їх часто купують та встановлюють на спецтехніці та промисловому обладнанні.

Гідравлічний масляний фільтр WIX 51541 призначений для очистки масла гідравлічних систем від шкідливих включень (таких як пісок, осад, сажа, масляні пари, вода, частинки металу тощо).

WIX 51541 можна використовувати на техніці спеціального призначення , оскільки розмір фільтра гідравліки та його характеристики відповідають вимогам виробників техніки.

Фільтри WIX тестуються та випробовуються на різних етапах виробництва, тому вони відповідають усім міжнародним вимогам та стандартам якості.

Якщо у вас виникли проблеми із підбором фільтра гідравліки, наші менеджери перевірять застосування і нададуть усю необхідну вам інформацію (відносно характеристик, наявності на складі, термінів доставки, оплати тощо).

Купити гідравлічний фільтр WIX 51541 в інтернет-магазині FILKIT.com.ua можна такими способами:

  • купити на сайті через корзину замовлення;
  • замовити по телефону;
  • оформити замовлення у нашому офісі у м.Львові на вул.Патона,22
  • написати запит нам на пошту info@filkit.com.ua

 

Додаткова інформація:

WIX FILTERS - американська марка з 80-літнім досвідом роботи, яка є виробником фільтрів для всіх марок легкових автомобілів та важкої техніки різних галузей (сільськогосподарської, будівельної, лісового господарства, гірничої промисловості тощо). У 1954р. компанія розробила та запатентувала фільтри типу spin-on (накручувальні фільтри). На даний час компанія має власні заводи в 11 країнах на 5 континентах та продає фільтри у 80 країнах світу. У 2016р. WIX стає частиною групи MANN+HUMMEL.

Параметри

Внутрішній діаметр , d mm 66
Зовнішній діаметр , D mm 112
Висота , H mm 457
Діаметр внутрішній , d1 mm 66
Тип фільтра Гідравлічний-Змінний