Фільтр масляний (вставка) WL7001 [WIX]

WL7001 FT-83122

83122

Товар в наявності

Змінний картридж масляного фільтра WL7001 WIX для спецтехніки - комбайнів, тракторів, екскаваторів, навантажувачів, грейдерів, катків, вантажівок, автобусів, кранів та ін.

130,08 ₴

Ви можете зробити швидке замовлення, і ми зв'яжемося з вами для уточнення і підтвердження замовлення.

Add to compare list
  • Задайте питання
  • Замовити дзвінок

Ви можете зробити швидке замовлення, і ми зв'яжемося з вами для уточнення і підтвердження замовлення.

Фільтр масляний (вставка) WL7001 [WIX]

WIX
Польща

Двигуни вимагають постійної змазки усіх своїх деталей та вузлів. Від чистоти масла і його своєчасної подачі в необхідній кількості залежить стабільність роботи двигуна внутрішнього згоряння і його довговічність. А через екстремальні умови використання спецтехніки, моторне масло дуже швидко забруднюється. Тому правильно підібрати масляний фільтр дуже важливо.

Масляні фільтри WIX характеризуються якістю і доступною ціною, завдяки чому, вони користуються все більшою популярністю як на території України, так і за її межами.

Масляний фільтр WIX WL7001 призначений для ефективного очищення масла від металевої стружки, пилу і залишкових продуктів згоряння. Затримуючи найменші з них, фільтр масла захищає двигун від передчасного зносу.

Фільтр масляний WIX WL7001:

- фільтр вставляють в спеціальний корпус, що знаходиться на двигуні (тому такі фільтри називають - вставка, патрон, картридж);

- в основі фільтра - циліндр на якому, по колу, закріплений фільтруючий елемент, зібраний складками (“гармошкою”);

- фільтруючий елемент WIX WL7001 - спеціальний матеріал (целюлоза чи синтетика) з високим ступенем поглинання шкідливих домішок, стійкий до хімічного та температурного впливу.

WIX WL7001 можна використовувати на техніці спеціального призначення , оскільки розмір масляного фільтра та його характеристики відповідають вимогам виробників техніки.

Фільтри WIX тестуються та випробовуються на різних етапах виробництва, тому вони відповідають усім міжнародним вимогам та стандартам якості.

Якщо у вас виникли проблеми із підбором масляного фільтра наші менеджери перевірять застосування і нададуть усю необхідну вам інформацію (відносно характеристик, наявності на складі, термінів доставки, оплати тощо).

Купити масляний фільтр WIX WL7001 в інтернет-магазині FILKIT.com.ua можна такими способами:

  • купити на сайті через корзину замовлення;
  • замовити по телефону;
  • оформити замовлення у нашому офісі у м.Львів на вул.Патона,22
  • написати запит нам на пошту info@filkit.com.ua

 

Додаткова інформація:

WIX FILTERS - американська марка з 80-літнім досвідом роботи, яка є виробником фільтрів для всіх марок легкових автомобілів та важкої техніки різних галузей (сільськогосподарської, будівельної, лісового господарства, гірничої промисловості тощо). У 1954р. компанія розробила та запатентувала фільтри типу spin-on (накручувальні фільтри). На даний час компанія має власні заводи в 11 країнах на 5 континентах та продає фільтри у 80 країнах світу. У 2016р. WIX стає частиною групи MANN+HUMMEL.

Параметри

Вага , W kg 0.4316
Внутрішній діаметр , d mm 25
Зовнішній діаметр , D mm 88
Висота , H mm 193
Діаметр внутрішній , d1 mm 11
Тип фільтра Масляний-Вставка

Габаритні розміри

Висота , H mm 94
Ширина , W mm 94
Довжина , L mm 197

OEM номери Фільтр масляний (вставка) WL7001 [WIX]